Aby uzyskać prawo do świadczenia wychowawczego na kolejny okres, trwający od 1 lipca 2019 r. do 31 maja 2021 r., należy złożyć wniosek. Wnioski będzie można składać od 1 lipca 2019 r. online przy użyciu formularza wniosku 500+, który znajdziecie Państwo w module "Wnioski" naszego serwisu bankowości internetowej.

Elektroniczne wnioski 500+ dostępne są w Powiatowym Banku Spółdzielczym w Kędzierzynie-Koźlu jedynie dla osób, które są klientami Banku i mają dostęp do bankowości elektronicznej eBankNet.

 

Wniosek można złożyć w swoim imieniu, logując się do systemu eBankNet. Nie ma możliwości złożenia wniosku w imieniu innej osoby.


Po przekazaniu przez Bank wniosku do właściwego organu prowadzącego w gminie, na adres e-mail podany we wniosku  otrzymacie Państwo urzędowe poświadczenie przedłożenia z adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Od momentu otrzymania urzędowego potwierdzenia odbioru wszelkie pytania i obsługę wniosku przejmuje organ prowadzący w gminie. W razie pytań o wniosek prosimy o kontakt bezpośrednio z danym organem prowadzącym, który obejmuje Twoje miejsce zamieszkania.

Szczegółowe informacje o programie „Rodzina 500+” znajdziecie Państwo na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
https://obywatel.gov.pl/ oraz na https://rodzina500plus.gov.pl/