Szanowni Klienci,
informujemy, że Powiatowy Bank Spółdzielczy w Kędzierzynie-Koźlu z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu, przy ul. Rynek 6a będący właścicielem niniejszej strony internetowej udostępnia treści w poszanowaniu prywatności jego użytkowników oraz dokłada szczególnej staranności w zakresie ochrony prywatności zarówno obecnych, jak i potencjalnych Klientów korzystających ze strony internetowej. Bank przy pomocy strony internetowej nie przetwarza danych osobowych jej użytkowników.
Korzystanie ze strony internetowej jest jednoznaczne z akceptacją zasad przyjętej Polityki Prywatności oraz wyrażeniem zgody na używanie plików cookies.

Wszelkie materiały, informacje, dane, w szczególności układy graficzne i znaki towarowe zamieszczone na niniejszej stronie internetowej są prawnie chronione na mocy przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2016 poz. 666) oraz ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej (Dz. U. z 2013 r., poz. 1410). Zabronione jest wykorzystywanie, powielanie, publikacja i przekazywanie osobom trzecim powyższych informacji bez uprzedniej, pisemnej zgody Banku.