Klienci Powiatowego Banku Spółdzielczego w Kędzierzynie – Koźlu, korzystający z oferty kredytowej, mogą wziąć udział w loterii promocyjnej pod nazwą „Logiczne, że się opłaca”. Loteria obejmuje kredyty udzielone między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. Losowania nagród rozpoczną się 1 września br. i odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku. Do wygrania jest aż 50 nagród po 5 000 zł.

W akcji promocyjnej biorą udział następujące produkty kredytowe dla klientów indywidualnych:

  • kredyt gotówkowy,
  • kredyt gotówkowy na cele proekologiczne,
  • kredyt hipoteczny,
  • Kredyt Czyste Powietrze (już wkrótce w ofercie).

Minimalna kwota kredytu uprawniająca do rejestracji w loterii to 5 000 zł.

Klienci, którzy podpiszą umowę kredytową w Powiatowym Banku Spółdzielczym w Kędzierzynie – Koźlu  między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. otrzymują voucher z unikalnym numerem. Numer ten należy wpisać podczas rejestracji na stronie loterii www.logiczne.mojbank.pl.

Losowania nagród będą odbywać się od poniedziałku do piątku w terminie od 1 września do 9 listopada 2021r.

Każdy zarejestrowany Klient może grać wielokrotnie (ale tylko raz dziennie), zwiększając swoją szansę na wygraną. Wygrać można tylko raz. Jeżeli w danym dniu wygrana już padła, użytkownik wchodząc na stronę loterii otrzyma komunikat zapraszający do dalszej gry w kolejnych dniach. Klienci mają szansę wygrać 5 000 zł, a łącznie przygotowanych zostało 50 nagród pieniężnych po 5000 zł każda.

Więcej informacji na temat loterii promocyjnej „Logiczne, że się opłaca” oraz regulamin znaleźć można na stronie www.logiczne.mojbank.pl


Zapraszamy do placówek Powiatowego Banku Spółdzielczego w Kędzierzynie - Koźlu.

Więcej informacji udzielą nasi Doradcy.